O autorze
Milewski & Partnerzy - organizator najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowych w Polsce. Jeden z wyróżniających się liderów rynku światowego. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie zarówno w branży szkoleniowej, jak i eventowej. Zorganizowaliśmy wiele kongresów, a na największym z nich zgromadziliśmy 25 tys. osób. Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji, która poparta jest praktycznym doświadczeniem.

Na wyłączność współpracujemy z takimi gwiazdami jak: Tony Robbins, Nick Vujicic, Harv Eker, Robert Kiyosaki, Les Brown, Blair Singer, Andy Harrington, Kim Kiyosaki i wielu innych.

Facebook
www

Milewski & Partnerzy łączą siły z Jakubem B. Bączkiem tworząc Live Life Now

Co łączy trenera mentalnego nr 1 w Europie, z ekipą profesjonalistów organizującą najbardziej spektakularne wydarzenia na świecie? Bardzo wiele. Cała współpraca rozpoczęła się przed I edycją słynnego Życia Bez Ograniczeń. Kilkuminutowa rozmowa przerodziła się w niezwykłą współpracę, która trwa do dziś, choć obydwie strony potrzebowały sobie zaufać. To się jednak opłacało, gdy Polska publiczność doceniła owacjami na stojąco kolejne wystąpienia Jakuba B. Bączka.

SUKCES ZAKODOWANY W PSYCHICE
Dziś patrząc na mecz mistrzostw Europy, czy aktualnie trwającą olimpiadę nikt o zdrowych zmysłach nie ma wątpliwości jak ważna jest, jakość myślenia, właściwie przygotowanie psychiczne - po prostu trening mentalny.
Nawet najlepsi mistrzowie potrafią wypalić się mając nawet najlepsze przygotowanie fizyczne i techniczne. Przyszłość bez wątpienia będzie należeć do ludzi świadomych tego jak ważna jest, jakość tego, co robisz. Dotyczy to każdej dziedzin życia. Twojego życia prywatnego, zawodowego, biznesu, czy kariery twoich dzieci.

ŚWIATOWA, JAKOŚĆ W POLSKIM WYDANIU

Około 20 lat temu słynny T.Harv Eker stworzył trzydniowe seminarium Millionaire Mind Intensive, które bardzo szybko uzyskało status najpopularniejszego i najbardziej przełomowego na świecie. Przez te lata miliony ludzi przeszło przez proces transformujący MMI. Korzystając z tych doświadczeń Milewski & Partnerzy wraz ze złotym medalistą Jakubem B. Bączkiem opracowało trening inne niż wszystkie do tej pory. Trzy bardzo intensywne dni pełne fascynujących zwrotów akcji, konkretnych strategii. Wszystko po to by zaprezentować niezwykłe widowisko artystyczno - merytoryczne, które będzie kolejnym wyznacznikiem na lata w tej branży. Patrząc na dokonania Jakuba B. Bączka i to jak spektakularnie rozwija się jego kariera - można być spokojnym o efekt końcowy.

LIVE LIFE NOW - MIĘDZYNARODOWA PREMIERA W POLSCE

Już 16-18.XII Polska publiczność będzie miała okazję wziąć udział w premierowym treningu, zanim jego kolejne edycje odbędą się w różnych miejscach na świecie. LLN to unikalne seminarium skuteczne bez względu na miejsce jego prezentowania i różnice kulturowe.


Dlaczego grudzień? To idealna okazja by przygotować się do realizacji wszystkich planów na nowy 2017 rok.
Live Life Now to 3-dniowy event inspiracyjny, w którym Jakub B. Bączek czerpie zarówno z twardej wiedzy naukowej, jak i z psychologii osiągnięć i treningu mentalnego (inspirowanych własnymi obserwacjami oraz koncepcjami T. Robbinsa, T. Ferrisa czy B. Tracy'ego). Naucz się w praktyce jak skorzystać z tej wiedzy i zmień swoje życie na własnych warunkach.

Czy pamiętasz ten przełomowy moment w Twoim życiu, który zmienił wszystko? Teraz czas na kolejny!

PLANOWANY PROGRAM
Dzień 1
#MentalPower, czyli szczęście w życiu osobistym
- 3 metody do podniesienia pewności siebie
- Prosty sposób na auto-akceptację
- Zaprzyjaźnianie się z samym sobą w praktyce
- 10 najskuteczniejszych technik rozwoju osobistego
- Wschodnie inspiracje do życia w równowadze
… i wiele więcej podczas całego dnia wrażeń!

Dzień 2
#MentalMoney, czyli Twoja wolność finansowa
- 15 konkretnych przykładów na szybkie przychody pasywne (HIT!)
- 3 konkretne techniki by stać się ekspertem swojej branży i podwoić zarobki
- Licytacje komornicze krok po kroku (nawet 33% tańsze mieszkania!)
- Jak zarabiać na nieruchomościach bez stresu i wysiłku?
- 10 (!) Sprawdzonych technik na tanie latanie po Polsce i świecie
… i wiele więcej podczas całego dnia wrażeń!

Dzień 3
#MentalHappyness, czyli zaprojektuj styl swojego życia
- 5 tajemnic motywacji polskich siatkarzy
- 2 niezwykłe techniki budzenia energii z Ajurwedy
- 3 sprawdzone metody na określenie swojego „Leitmotiv”
- Projektowanie swojego stylu życia
- Mocna inspiracja rozwojem duchowym
… i wiele więcej podczas całego dnia wrażeń!

Jakub B. Bączek - NIEZWYKŁY LIDER SIĘGAJĄCY GWIAZD

Większość zna go bardzo dobrze, jako trenera mentalnego wielu sportowców i współtwórcę sukcesu Polskiej reprezentacji w piłce siatkowej. Niektórzy wiedzą, że jest biznesmenem, który od lat prowadzi międzynarodową firmę Stageman, jest także inwestorem na rynku nieruchomości. To wszystko można przeczytać lub dowiedzieć się z treningów, jakie prowadzi. Sześć miesięcy w roku podczas wakacji, w przypadku Jakuba to żaden problem. To jednak nie jest cała prawda o naszym złotym medaliście.

Łukasz Milewski jeden z założycieli Milewski & Partnerzy o Jakubie:
" Na co dzień współpracuję z największymi gwiazdami na naszym globie jak Anthony Robbins, Robert Kiyosaki, Les Brown, Nick Vujicic i wielu innych. Długo czekałem, aż w Polsce pojawi się talent, który nie tylko będzie w stanie dogonić najlepszych, ale przede wszystkim stanie się dla nich mocną inspiracją. Doczekaliśmy tego momentu. Oto jest w Polsce niezwykły lider, który swoją charyzmą, energią, nieustępliwością w działaniu mógłby obdzielić setki tysięcy ludzi.
Nazywa się Jakub B Bączek. Perfekcjonista w każdy calu, oczekujący najwięcej od siebie, potem od innych. Każdą wolną chwilę spędza nad tym, w jaki sposób udoskonalić to, co już robi. Patrząc na to, co stworzył przy Live Life Now, jestem przekonany, że ten mistrzowski trening pozostanie w pamięci wielu ludzi. Serdecznie Zapraszam w imieniu swoim jak i Jakuba. Na Live Life Now - trzeba po prostu być"


Wchodząc na stronę: http://www.milewskipartnerzy.pl/promo/ masz niebywałą okazję zagwarantowania sobie udziału w tym światowej klasy seminarium z aż 50% obniżką z okazji PREMIERY!